اهدای ابلاغ به مهندس سوزان دویرانی به عنوان قائم مقام مدیر عامل انجمن خیریه ام.اس استان زنجان ( امید )

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه ام.اس استان زنجان( امید )، مهندس سوزان دویرانی طی مراسمی با حضور جمعی از اعضا و کارکنان انجمن، به عنوان قائم مقام انجمن امید معرفی شد. 

جمال وثوق مدیر عامل انجمن خیریه ام.اس استان زنجان ( امید ) با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد بیماران ام.اس تحت پوشش ۸۸۱ نفر می باشد ابراز کرد با یاری خیرین و کمک های مردمی توانسته ایم قدم های قابل توجهی در تحقق اهداف و رسالت ها برداریم. 

وی در همین راستا  با در نظر گرفتن ویژگی های بیماری ام.اس خاطر نشان کرد انجمن امید تاکنون به منظور رفع نیازهای اساسی گروه هدف در ابعاد مختلف، ساختار و شاکله ی مناسبی را پایه ریزی و اجرا کرده است. 

مدیر عامل انجمن امید ضمن ابراز نگرانی درباره ی رشد بیماری ام.اس در جوامع مختلف نسبت به سال های گذشته اذعان کرد بی شک تغییر در سبک زندگی و آگاهی از بیماری ام.اس، روند رشد بیماری را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد. 

این مقام مسوول افزود آینده ی بدون ام.اس تنها به رفتارهای امروز و نحوه ی نگرش جامعه بستگی دارد از اینرو یکی از رویکردهای قابل توجه انجمن امید، اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی مناسب بویژه به نسل جوان می باشد. 

وی در ادامه با اشاره به پیچیدگی ها و چالش های زندگی بیماران ام.اس که شوربختانه بیشتر در سنین جوانی با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند یادآور شد نسل جوان و کارآمد در این حوزه نیز میتواند با اتکا به نیرو و انرژی جوانی و بهره مندی از دانش، متد، فناوری و امکانات مدرن، هم با ام.اس زندگی و هم مبتلایان را یاری دهد. 

جمال وثوق با تحسین روحیه ی رئوف و انسان دوستانه ی مردم زنجان که همواره به طور گسترده در امورات خیر پیش قراول می باشند  اظهار کرد حضور نیروهای فعال و جوان در خیریه ها نیز از جمله راهکارها و نیازهای غیر قابل اجتناب می باشد که با تمرکز در این مهم و با اعتماد به دیدگاه و فضای فکری نسل جوان ضمن تقویت روحیه نیکوکاری در جوانان، رشد و ارتقای خیریه ها را نیز تضمین کرده ایم. 

مهندس سوزان دویرانی قائم مقام مدیر عامل انجمن خیریه ام.اس استان زنجان( امید ) نیز فعالیت در خیریه ها را فرصتی مطلوب برای خودشناسی و تجربه ای پاک و بی غش دانست و ابراز کرد خداوند بر خیریه ها نگاه ویژه ای دارد. 

ایشان خاطر نشان کرد با توجه به روش های زندگی، در دنیای امروز،  بسیاری از رویدادهای موفق، ماحصل ایده ها و پتانسیل های نسل جوان می باشد از اینرو با تزریق افکار و ایده های نو توسط این نسل در امورات خیریه نیز شاهد بسترهای مناسبی  برای پاسخگویی به نیازهای جامعه هدف خواهیم بود. 

مهندس دویرانی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه بیماران اذعان داشت پیگیری و اجرای صحیح برنامه ها با بهره مندی از ظرفیت های موجود در راس امورات خواهد بود.


۱۳۹۹/۰۳/۲۲، ۱۲:۰۴:۵۹       1731

Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

فرم همراهی

سفارش قلک

تخلیه قلک

بنر همدردی