یکی از مراجع عظام تقلید گفت: خدمتی بالاتر از کاهش بار مردم وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از انجمن حمایت از بیماران ام اس استان زنجان، حضرت آیت الله سید محمد حسینی زنجانی در بازدید از بزرگترین کلینیک فوق تخصصی بیماران ام اس
با اشاره به اینکه در صدقه مستحبی فقر شرط نبوده، افزود: نیت عمل مهم بوده و در اسلام برای هر کاری که مورد پذیرش عرف جامعه باشد، توصیه شده است.

این مرجع عالیقدر تشیع با استناد به آیات قرآن کریم ادامه داد: هرکار خیری که با نیت قرب الهی در جامعه انجام شود برای شخص صدقه نوشته شده و در اعمال افراد ثبت می شود.

آیت الله حسینی زنجانی ساخت بیمارستان و تامین نیاز بیماران را صدقه عنوان کرد و گفت: اعمال و فعالیت‌های انجام گرفته در خیریه ها مایه خرسندی است و کمک به کسانی که رنجورند در پیشگاه خداوند بسیار ارزشمند است.

وی  با تاکید بر ارائه گزارش، معرفی و تبلیغات انجمن به مردم ادامه داد: کانال های مختلفی برای اطلاع رسانی به مردم وجود دارد که مساجد یکی از مهمترین محل تبلیغات و ارائه گزارش به مردم به شمار می رود.

این مرجع عالیقدر اعظام ضمن تحسین کار خیرین در ساخت کلینیک فوق تخصصی بیماران ام اس افزود: کمک به حل مشکلات مردم و کاهش آلام درد بیماران اجر شایسته ای در نزد خداوند دارد و در قرآن نیز به آن توصیه شده است.

 


Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

برچسب ها

  

فرم همراهی

سفارش قلک

تخلیه قلک

بنر همدردی